Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe vaak moeten winterbanden worden gebalanceerd?

Had het net met iemand van een bandenbedrijf over het wisselen van zomer- en winterbanden. Hij adviseerde, alleen de band te wisselen. Je kunt ook winterbanden op velg kopen, en dus de combinatie velg+band wisselen; dat gaat sneller en is goedkoper.

Volgens de verkoper wordt er bij die procedure toch heel vaak geklaagd over trillingen, en moeten de banden toch heel vaak worden gebalanceerd.

Van mijn Duitse vrienden hoor ik echter nooit dat er opnieuw zou moeten worden gebalanceerd.

Hoe zit dat nu werkelijk? Als het kan, laat ik liever velg+band verwisselen dan alleen de band.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Auto's

Mag je met een koptelefoon (open systeem) naar niet al te harde muziek luisteren tijdens het autorijden?

Een autoradio mag immers ook en die kan je zelfs vrij hard zetten. Al hoewel dat volgens mij ook niet mag. Met een koptelefoon (open systeem) kun je immers ook de omgeving nog wel horen, mits je de muziek uiteraard niet te hard zet. Een in-ear systeem is een ander verhaal denk ik, want dan kan je ook niets van de omgeving horen.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Auto's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing