Beste 12v versterker voor 280w speakers?
Ik heb 2 280w speakers. Wat is hiervoor de beste versterker? Gewoon een 560 max versterker? de RMS weet ik niet van deze speakers
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb 2 280w speakers. Wat is hiervoor de beste versterker? Gewoon een 560 max versterker? de RMS weet ik niet van deze speakers
None
Ik heb 2 280w boschmann 4 ohm speakers. En een 100w auto versterker. Wat voor accu moet ik heb en hoe moet ik alles aansluiten? Ik ben een leek dus s.v.p een makkelijke uitleg. Bedankt!
deze is van de site sprintshop.
- Mijn budget is ongeveer €30-50
- belangrijk is de kwaliteit/prijsverhouding
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing