Ik wil heel graag een iPod Touch, maar mensen zeggen dat die van 8 GB weinig ruimte heeft, is dit zo?
Kan ik beter die van 32 GB kopen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kan ik beter die van 32 GB kopen?
Ik moet voor een ensemble een tokkel verzinnen bij Jessie J - Big White Room.
Een doet de melodie, een solo, een rif, en een tokkelt.
De tokkelaar ben ik dus. Wie weet iets?
Het moet op de gitaar zijn :)
Toegevoegd na 5 minuten:
Ik heb niets aan sites van tabs. Daar krijg ik de akkoorden te zien, die doet al iemand. Ik moet echt een leuke tokkel hebben
Alvast bedankt!
Ik heb een denver ipod speaker gekocht maar wanneer ik muziek wil luisteren gaat het geluid vanzelf omhoog.
Als ik hem uit-en weer aanzet doet hij het weer.
Wat moet ik doen????
Altijd al gebruik ik oordopjes van AKG bij gebruik van de MP3 speler van mijn BlackBerry, Nu koop ik een Ipod omdat die zo geweldig zou zijn en de geluidskwaliteit is echt met de bijgeleverde oordopjes. Mijn 5 jaar oude AKG's geven er wel goed geluid op maar waarom kunnen ze niet gewoon een goed product leveren?
Wat is het voordeel van Apple oordopjes?
Toegevoegd na 1 minuut:
Ik mis heel veel details in zowel hoge als lage tonen. zouden ze misschien gewoon defect zijn?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing