Welke docking stations zijn goed?
Ik heb een ipod nano.
mijn enige eis is dat er muziek uit moet kunnen komen. verder zo simpel mogelijk.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een ipod nano.
mijn enige eis is dat er muziek uit moet kunnen komen. verder zo simpel mogelijk.
als ik mijn iPod op mijn laptop aansluit gebeurt er helemaal niets zelfs het schermpje van mijn iPod veranderd niet (ik heb het op meerdere pc geprobeerd)
Of jij wordt opgeroepen als je telefoontje heb. "uw vrouw is aan de lijn"
Wat maakt het verschil tussen goede geluidskwaliteit. En wat kan een fabrikant doen om beter geluid te creëren?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing