Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat is de ideaalste opstelling(hoogte/afstand/etc) van mijn 2 boxen voor de beste (klassieke) muziek beleving?

Extra info:
Bij ideale opstelling denk ik o.a. aan:
- hoogte waarop de box wordt opgehangen ? Op de vloer/ tegen het plafond / ertussen in.
- op welke afstand moeten de boxen van de luisteraar geplaatst worden?
- Wat moet de afstand tussen de linkse en rechtse box minimaal zijn (is het hoe meer hoe beter?)
- moet het geluid van voren/achteren komen?

- Ik luister meestal klassieke muziek (beethoven, bach) op een redelijke audio set (Denon met 2 boxen) op een laag/middel volume

Momenteel heb ik de 2 boxen(afstand tussen boxen: 1 meter) op een kast staan (ong 2,2 m hoog) recht tegenover de bank waar ik meestal zit.

Antwoorden maar ook relevante sites voor meer info zijn welkom.

Bedankt

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Audio

Na het aansluiten van een USB-microfoon krijg ik geen geluid meer, althans, nu eens wel, dan weer niet. Wat kan ik doen?

Ik kocht een interface tussen mijn dynamische microfoon en mijn laptop, de MicLink. Wanneer ik die aansluit, kan ik in mijn multitrack-software tracks inspreken en je kunt visueel zien dat er iets opgenomen wordt. Maar je hoort het niet. Daarnet heb ik het toch even kunnen horen toen ik het afspeelde, maar dat lukte dus een enkele keer. Vreemd genoeg had ik daarnet dan weer wél de mogelijkheid om muziek die in mijn muziekbibliotheek staat af te spelen, maar bij Youtube kreeg ik geen geluid. Nu lukt het zelfs niet meer uit de muziekbibliotheek, en Youtube is nog steeds zonder geluid. Ik snap dus helemaal niet wat er aan de hand is. Ik heb al geprobeerd bij mijn audio instellingen, waar je kunt kiezen tussen 'Generic USB Audio Device' en 'Realtek AC97 Audio' te switchen tussen de twee, maar het resultaat blijft heel vreemd. Wat is hier aan de hand en hoe kan ik het verhelpen? De MicLink werkt zonder te installeren software.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing