is normandie middelgebergte?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Aardrijkskunde. Vragen over astrologie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
https://www.google.nl/maps/place/Mali/@2.2105791,6.4104264,4z/data=!4m2!3m1!1s0xe143e881b1073cf:0xbb3a5be2a0bdcf80
Het lijken grenslijnen. In Marokko zelf zit er een. Maar ook op punten waar het landsgrenzen zijn.
Toegevoegd na 23 seconden:
Het lijken landsgrenzen.
ik had deze week een paar documantaires gekeken op youtube dat de aarde hol van binnen zou kunnen zijn en dat er 2 plekken op de wereld gangen zijn en dat je daarbinnen ook kan wonen en dat daar waarschijnlijk ook mensen wonen in vreden. en waar die 2 doorgangen zijn naar binnen is op de noord en zuidpool zijn maar dat het de doofpot in gaat en dat de wereld er niks van mag weten. kan dit?
Deze tand heb ik een aantal jaren geleden ergens in Zeeland. Alvast bedankt voor de input!
gevonden in Azië.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing