Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat kan de oorzaak zijn van branderige ogen?

Sinds een paar jaar heb ik elk jaar een aantal maanden last van branderige ogen. Dit begint meestal rond februari en eindigt rond oktober.
Dit zou natuurlijk een teken kunnen zijn van hooikoorts maar het gekke is dat dit meestal op mijn werk gebeurd en dan beginnen mijn ogen rond 1 uur te prikken en rond half 6 (vlak voor sluitingstijd) word het zo erg dat ze even heel heftig beginnen te tranen en mijn ogen helemaal rood worden, eerst het ene oog en de tweede volgt vaak meteen erna. Zodra het tranen na ongeveer 3 minuten gestopt is voelt het ineens een stuk beter.
Mijn huisarts staat ook voor een raadsel en hooikoorts medicatie lijkt niet te helpen. Ook als ik een dag vrij ben lijkt het een stuk minder te zijn. Meestal als ik dan thuis kom en mijn make-up eraf haal gaat het ook een stuk beter.

Kortom : Hooikoorts? Vermoeidheid?
Hopelijk weet iemand hier wat de oorzaak zou kunnen zijn want het is met name op mijn werk erg lastig om weg te moeten lopen.

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

hoe gaat een tandarts te werk bij gaatjes?

Ik was vandaag bij de tandarts geweest na een lange tijd. In zijn eerste oogopslag zag hij niets en vond hij mijn gebit er prima uitzien. Toch nog een foto voor de zekerheid: blijken er 2 gaatjes tussen mijn kiezen te zitten. Er zijn nu 2 afspraken gemaakt maar ik heb eigenlijk geen idee wat ze precies gaan doen.. ik ben niet bang voor de tandarts maar boren of een prik voor verdoving in mijn tandvlees lijken mij verschrikkelijk. En hoe komt hij überhaupt tussen de tanden? Boort hij dan de halve tand weg ofzo?

Toegevoegd na 6 minuten:
Mocht iemand hier ervaring mee hebben hoor ik het ook graag

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Gebit
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing