Waar kan je met hypochondrie en andere stoornissen het beste naartoe?
Kan je dan beter naar een pyscholoog, of een therapeut, of misschien iets anders.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Kan je dan beter naar een pyscholoog, of een therapeut, of misschien iets anders.
Is het erg om Equasym (soort van rilatine) die een jaar over datum is maar nog in de verpakking zit te nemen?. Is enkel de werking minder of is het ook gevaarlijk? Ik heb gehoord dat het niet zo erg is.
Volgens mijn huisgenoot kun je beter desinfecteren omdat het sneller en makkelijker. Je hoeft ook minder dingen aan te raken (kraan, zeep etc.), dus dat scheelt weer. Maar ze adviseren toch overal om alleen handgel te gebruiken wanneer er geen water en zeep voorhanden is? Hoe zit dit?
Ik vond het na al die lekkernijen van afgelopen maand eens hoog tijd om weer het normale leven op te pakken. Het leek me het beste om te starten met een sapkuur. Hopelijk verlies ik er ook nog wat kilo's mee. Hoeveel kilo zou je in maximaal kunnen afvallen met een 3-daagse detoxkuur?
Sinds november vorig jaar ben ik overspannen, door te hoge werkdruk.
Nu wil ik verder gaan kijken naar ander werk. Kan ik, terwijl ik ziek gemeld ben in deze hoedanigheid wel solliciteren op ander werk? Ik wil voorkomen dat ik nog verder achteruit kachel en wil sowieso kijken naar een functie die mij wat makkelijker ligt. Het is geen probleem als de functie te saai is voor mij. Het gaat mij erom dat ik bezig ben en me nuttig en ook weer prettiger voel. Volgens mij wordt niemand beter van fulltime thuiszitten en zich nutteloos voelen. Ik wil uit de flow waarin dingen mij overkomen en weer zelf invloed hebben op de dingen die gebeuren.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing