hoe lang duurt revalidatie na operatie kuitbeen en gips eraf is?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Er is een bepaald voedingssupplement die ik graag wil proberen maar er zijn 2 vormen ervan, namelijk gehydroliseerd en ongedenatureerde vormen;
Weet iemand wat het verschil is tussen deze 2?
Dank bij voorbaat
Bij lichte overhemden komen er gele vlekken onder de oksels.
Ik heb voor jaren terug, op mijn werk, door iets heel zwaars te tillen mijn 8ste thorax wervel gebroken. Ik zal even uitleggen hoe ik dat heb ervaren. Terwijl ik het optilde voelde ik een vreselijke pijn boven in mijn rug. En tevens voelde ik of er , ik leg het altijd uit aan de artsen , of er een elastiek die op spanning staat knapte. Ik ben nog even doorgegaan met mij werk , maar als ik mij bukte voelde het net of er iets vloeibaars naar die plek stroomde. De orthopeed constateerde dat de werver ingezakt was. Als ik dan vertelde van het geknapte ,,elastiek,
trokken ze de schouders op. Om kort te gaan , ik heb in de afgelopen jaren heel wat trajecten doorlopen . Revalidatie arts, 2 verschillende corsetten, pijn poli , niets hielp tegen de pijn. En geen enkele arts was geïnteresseerd in mijn verhaal over het gesprongen ,, elastiek,, Heel veel dingen kan ik wel , maar werkzaam heden waarvoor ik mijn armen naar voren moet sterken bijvoorbeeld werken aan het aanrecht of de krant vasthouden , krijg ik al weer pijn, wat weer overgaat in rust. Mijn vraag is, was er meer aan de hand dan alleen de wervel. Ik hoop dat iemand hier een antwoord op weet!!!
Ik heb aan 1 kant achter mijn oor niets meer.Dat komt om dat er een tumor zat en alles is weg gehaald.Maar nu ben ik steeds duizelig.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing