Helpt hypnose bij straatvrees cq agorafobie?
Medicijnen, professionele therapieën en acupunctuur helpen niet. Kan mbv hypnose de juiste knop in je hoofd misschien omgezet worden?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Medicijnen, professionele therapieën en acupunctuur helpen niet. Kan mbv hypnose de juiste knop in je hoofd misschien omgezet worden?
Hallo,
De kop zegt het al, ik heb heel veel gegamed vroeger van me twaalfde tot ongeveer me zestiende
Ik heb het idee dat ik door dat vele gamen sociaal heel erg achteruit ben gegaan, qua praten en communiceren etc...
Ik ben nu overigens 17 en zit amper meer op de computer
Kan dat!?
Groet
Toegevoegd na 45 seconden:
en dan heb ik het over een zelfde vorm van kanker, bijv. mammacarcinoom door BRCA mutatie of gewoon zonder familiaire belasting
Ik ben geboren met een verstandelijke handicap en dit kan ik helemaal niet accepteren. Gewoon het idee dat ik nooit meer zal leren dan een kind van een jaar of 12 ofzo... Ik ben ook vaak jaloers op het feit dat veel mensen meer kunnen dan ik en eerlijk gezegd vind ik mezelf ook heel dom. Heel vaak word ik er knettergek van! Weet iemand een manier om ermee om te leren gaan? Alvast heel erg bedankt!!!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing