Wat is het verschil tussen een stifttand, kroon en implantaat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik lees net vanalles over stamcelopslag enzo maar snap er niet zo heel veel van vandaar mijn vraag ter verduidelijking
Een week geleden werd ik schor met keelpijn en koorts. Keelpijn en koorts inmiddels over maar nog steeds erg schor. Moet ik naar de dokter?
Mijn moeder heeft een "gezwel" van 5 cm op haar nier. De dokters denken aan iets goedaardigs maar willen toch nog een CT-scan doen binnen paar weken.
Het baart me zorgen, het blijft je moeder. Zelf heb ik een cyste onder de oksel een goedaardige, dus ik ben gewend met cystes. Maar hoe zit dat bij de nier(en)?
En is 5 cm groot?
ik ben met vakantie, en dat is dan de tijd om mijn huis te renoveren kamer per kamer. Dit jaar moet de zolder worden afgewerkt met hout, dus eerst leeggehaald. Dus ik heb op mn eentje een tuinhuis gebouwd, kasten uiteen geklopt en in de kelder gezet, nieuwe kasten in elkaar gestoken enz Het punt is dat dat in mijn huis vaak betekent : de trappen op en af lopen want mijn huis is hoog en smal.
Nu was ik al heel moe als ik met vakantie ging, wegens druk op het werk. Heb dan ook al een paar dagen gewoon vrijaf genomen, maar vorige week heb ik gewerkt als een bezetene want vanaf volgende week wil ik dus aan die zolder beginnen.
Het punt is ook dat, als ik aan iets begin, dan wil ik het af hebben. Altijd en met alles. En er moet nog veel gebeuren in mn huis. Dus ik blij de hele week binnen, eet diepvriesgroeten en opwarmbrood en werk aan één stuk door ca. van 10-20 u.
Maar nu ben ik dus uitgeput, ik zou eigenlijk de hele dag willen in bed blijven vandaag (wat ik natuurlijk niet zal doen). Mijn hele lichaam doet pijn ook, een balk op mijn voeten gekregen en vol met blauwe plekken.
Dat gebeurt vaker, dat ik me zo verrot werk. Na een dagje werken kan ik soms niet slapen van de uitputting, hoe raar dat ook moge klinken. Nu ben ik bang dat als het zo doorgaat, mijn zolder niet afgeraakt en alle planken liggen in de gang dus het moet echt wel.
vandaar mijn vraag :
- hoe kan ik mijn werk organiseren/plannen zodat ik minder uitgeput geraak?
- hoe kom ik sneller op krachten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing