Hoeveel spanning staat er op een hoogspanningslijn?
En dan bedoel ik de mechanische trekspanning, niet het voltage.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
En dan bedoel ik de mechanische trekspanning, niet het voltage.
Mijn kat geeft soms over na het eten van harde brokjes. Soms ook na het voeren van natvoer. Ze heeft na tandextractie / gebits reiniging 2 dagen antibiotica gehad met metacam. Tandvlees / hechtingsplaats was rood beginnende ontsteking. Ze is nu wel weer de oude. Maar soms braakt ze na het eten. Maakt geen zieke indruk. Speelt en rent in de avond uren. Laat zich gewoon aaien.
2 dagen na ingreep. 1 week antibiotica gehad
Vaak lees je op de verpakking een product dat in de oven verwarmd moet worden, dat de oven eerst voorverwarmd zou moeten worden.
Maar niet staat erbij hoe lang je moet voorverwarmen?
Mijn vriend heeft 2x tijdens een gesprek gezegd dat mijn kleur ogen veranderd. Kan dit?
Mijn kat had altijd een megagrote aandacht behoefte, maar nu miauwt hij de hele dag door, dit sinds m'n andere kant gestorven is in mei. Hij is helemaal onderzocht, helemaal gezond (buiten af en toe wat blaasgruis waarvoor hij speciale voeding krijgt). Er is een kattencoach die met hem 3 maanden gewerkt heeft, die zei dat ik het moest negeren en hem positieve aandacht geven als hij niet miauwt. Dat doe ik, maar vanaf ik hem aandacht geef, springt hij in de zetel en begint dat miauwen opnieuw.
Hij wil eigenlijk dat ik de hele tijd in de zetel zit en hem streel. Hij kan echt mokken als ik iets anders doe. Zelfs als ik in de zetel zit, even opsta om bv koffietje halen is hij beledigd en springt uit de zetel om te gaan mokken. Dat doet hij door bv met zijn rug naar mij te gaan zitten of zich te verstoppen. In dat laatste is hij meester, ik heb al n paar keer gedacht dat hij langs de voordeur ontsnapt was. De kattencoach zegt dat ik gewoon moet volhouden.
Maar van dat miauwen en constant aandacht claimen word ik tureluurs. Iemand een nog een andere gouden tip? Valeriaankussentjes, Bachbloesems en allemaal al geprobeerd. Mokken en verstoppen bij geen aandacht deed hij altijd al, hij had steeds veel nood aan aandacht, maar kon ook rustig ergens zitten. nu echter lukt dat niet meer, het is de hele tijd aandacht vragen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing