Vanaf wanneer mag je nog van rijbaan wisselen stoplicht?
Mag dit nog als je over de richting markering (pijlen op asfalt) rijdt of helemaal niet. Bij de strepen op het asfalt voor het stoplicht mag het in iedergeval niet meer.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Mag dit nog als je over de richting markering (pijlen op asfalt) rijdt of helemaal niet. Bij de strepen op het asfalt voor het stoplicht mag het in iedergeval niet meer.
Ik zat een paar dagen geleden op Facebook te kijken naar het profiel van een oude klasgenoot omdat ik dat tegenkwam.
Ik keek bij zijn vind-ik-leuks en kreeg de melding "je communiceert nu als (mijn naam)."
Betekent dit dat hij kan zien dat ik op zijn vind-ik-leuks heb gekeken?
Is er iemand die weet wat dit betekent?
Stel je hebt een lamp met tegen over elkaar zittende fittingen. Als je dan een lampje erin draait geeft deze een hoeveelheid licht. Maar stel je draait er aan de andere kant ook een lampje in geeft die eerste lamp dan precies even veel licht of is er door de hogere weerstand met het e andere lampje ook minder stroom over voor het eerste lampje?
Maw hoe werkt zo iets?
Purmerend en Zuidoostbeemster grenzen aan elkaar. Zuidoostbeemster ligt in de Beemster, Purmerend ligt niet in de Beemster. Deze foto is gemaakt in Purmerend. De Beemster ligt aan de overkant van het water (Beemster ringvaart). Volgens dit bord begint Zuidoostbeemster al voor de brug. Is het bord hier gemakshalve maar neergezet, of staat dit bord wel exact op de stadsgrens van Purmerend?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing