waar kan je een tweedehands wasmachinetrommel kopen?
om een vuurkorf van te maken
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
om een vuurkorf van te maken
Hij is hoog genoeg maar hoe krijgen wij heb nu vol? Het is een geerfde plant zoeken 8 jaar oud. Plant is middelgrote met lichtgroen glanzend blad en er komen hele leuke witte bloemetjes aan. Hij is wintergroen. Hij ruikt heerlijk.
Er is nooit onderhoud aan gepleegd verder en rooien is te duur en ingewikkeld.
Ik bedoel dus bollen waar al loof boven de grond is gekomen en die je normaal gesproken binnen zet.
Voor vogels had ik een mooie groene boom in de voortuin, maar die is nu helemaal bruin en waarschijnlijk dood. Fruitbomen mag ook.
Ja Fluweel boom ziet er leuk uit maar heeft geen takken waar ik vogelvoer in op kan hangen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing