Hoe heet deze bloem?
Welke bloem is dit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Welke bloem is dit?
De gebruikte filters met koffiedik die we op de composthoop gooien liggen na verloop van tijd over tientallen meters verspreid.
Welk dier zou dit gedaan kunnen hebben en waarom?
(Zelf hebben we geen huisdieren en de tuin ligt tegen de bosrand aan)
Het gaat maar om een paar handjes, om mijn vleesetertjes te verpotten.
Geen idee hoe ik moet zoeken op welke namen.
Toegevoegd na 4 uur:
Even een verduidelijking, als ik te veel in een keer giet trekt er veel water in de grond (daar heb ik niets aan), terwijl één tomaat 70 liter water nodig heeft om zich te vormen. Als je te weinig giet gaat de plant water uit de tomaten halen en krijg je van die gekleurde vlekken.
Is er een methode om zonder met water te morsen je toch voldoende kan geven.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing