Waar koop je een kussen met een vergelijkbare print?
Er kan er 100 vinden op etsy en daar noemen ze het ‘mudoth’ of ‘modderdoek’. Maar dan zijn ze vaak met de hand gemaakt en gelijk heel duur. Ik vond er 1 bij de xenos maar deze was uitverkocht.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Interieur. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren & vastgoed, hypotheken en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Er kan er 100 vinden op etsy en daar noemen ze het ‘mudoth’ of ‘modderdoek’. Maar dan zijn ze vaak met de hand gemaakt en gelijk heel duur. Ik vond er 1 bij de xenos maar deze was uitverkocht.
Ik zoek kussens met zo’n vergelijkbare print
Waarop te letten bij aankoop opdat niet snel gaten in de bekleding vallen. Welk materiaal etc
Het lijkt erop dat de afbeelding geprint is en het goud met de hand geschilderd. Onderaan ieder stuk staat het woord Japan in goud geschreven
Hoii, ik heb al een tijdje planken boven mijn bureau hangen, alleen ik wil graag mijn kamer gaan veranderen. Ik wil die planken eraf halen. Nu is het zo dat dit een plank is waarbij je de schroeven niet kan zien... (zie bijlagen voor meer) Ik heb 0,0 idee hoe ik deze planken moet weg halen. Kan iemand mij helpen? Alvast bedankt :D
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing