Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huren & Vastgoed. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Huur woning komt nu boven de huurtoeslag uit, wat kan ik doen als ik dat niet kan betalen?

Ik huur een woning van een stichting (geen woningbouw), al 13 jaar. Moest daarvoor wel ingeschreven staan bij Woningnet. De huur was 13 jaar geleden rond de 400 euro. Nu dreigt het boven de huurtoeslaggrens te komen. Heb een minumum inkomen. De huur gaat elk jaar maximaal omhoog (klopt allemaal, ook het puntensysteem klopt). Alles wat boven de huurtoeslaggrens komt, moet je zelf gaan betalen, dat is financieel niet te doen, dus moet ik mijn huis uit? Of mis ik iets? Wat kan ik doen?

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden

Geldt het recht van overpad ook voor huurders?

Ik verhuur een garagebox aan een binnenplak van een blok huizen.
Via deze plak kan iedereen zijn garage/huis bereiken. Als eigenaar heb ik recht van overpad om mijn garage te bereiken. Geld dit recht ook voor mijn huurder? De eigenaar zegt dat mijn huurder niet over zijn grond naar mijn garage mag, omdat het zijn grond is.
Ik verhuur een garagebox aan een binnenplak van een blok huizen.
Via deze plak kan iedereen zijn garage/huis bereiken. Als eigenaar heb ik altijd mijn garage kunnen bereiken. Geld dit recht ook voor mijn huurder? De eigenaar zegt dat mijn huurder niet over zijn grond naar mijn garage mag, omdat het zijn grond is.

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing