Onze houten binnendeur hangt(waterpas) in een metalen kozijn. Waarom draait de deur vanzelf dicht?
Hoe kan dit. We hebben met allerlei soorten ringetjes het draaien proberen tegen te gaan, echter zonder resultaat.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Hoe kan dit. We hebben met allerlei soorten ringetjes het draaien proberen tegen te gaan, echter zonder resultaat.
Tijdens de snikhete dagen vorige week heeft een behang- en schildersbedrijf onze werkkamer behangen en geschilderd. Helaas is er verkeerd behang gebruikt. Het behangklaar maken door de aannemer die het schildersbedrijf voor deze klus heeft ingehuurd zou de wanden onvoldoende behangklaar gemaakt hebben en volgens de aannemer is het behangen zelf ook niet gebeurd zoals het zou moeten. In opdracht van de aannemer heeft het schildersbedrijf het behang verwijderd. Dat is donderdag gebeurd. Wij hadden een redelijk gladde muur verwacht maar zien nu flarden van iets waarvan we niet weten wat dit is. Wat is hier gebeurd? Was de temperatuur (35 graden?) te hoog om te behangen en te schilderen? Het behang zelf lijkt netjes van de muur zijn afgetrokken maar we weten niet wat er met de muur is gebeurd.
Per 1 jan 2025 moet verhuurder punten meedelen . Maar wat als dat niet is gebeurd? Wat voor consequenties heeft dat.
https://www.huurcommissie.nl/onderwerpen/huurprijs-punten-sociale-middensector-huurder/huurverlaging-op-puntenaantal
Koelkast,Rolstoei opladen en verlichting thuis. Puur voor noodsituaties. Soberheid, geen punt. Goeie huuradviezen zijn ook welkom. Is er expert die Echr weet, welke generaator met accu ik best kan kiezen. Koop of huur. Ik heb zonnepanelen via zonneplan, rolstoel puma40, lift, arjo 3000
Eén dag nadat de betreffende kamer tijdens de stikhete dag opnieuw was behangen (rauhfaser behang) en geschilderd treffen we op een groot deel van de plint van de muur aan de raamkant heel fijn geel poeder. Gisteravond was hier nog gestofzuigd en er nog niets te zien. We staan voor een groot raadsel. Wat is dit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing