Kapotte clipjes in horren in kunststofkozijnen?
Ieder jaar na de zomer zijn de plastic clipjes waarmee de horren worden vastgeklemd in het kozijn kapot Wie heeft hier een goede oplossing voor?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Ieder jaar na de zomer zijn de plastic clipjes waarmee de horren worden vastgeklemd in het kozijn kapot Wie heeft hier een goede oplossing voor?
Hallo iedereen! Ik heb een vraag over het aansluiten van mijn vaatwasser op de koude waterleiding in de keuken.
Mijn situatie is als volgt: Ik wil de koudwaterleiding bij de keukenkraan opsplitsen, zodat ik de slang van de vaatwasser direct hierop kan aansluiten. Ik heb alleen toegang tot de wateraansluiting waar de kraan direct op de muur is aangesloten (niet onder de gootsteen). Wat ik nodig heb is een manier om de koudwaterleiding vanaf de muur te verdelen in twee uitgangen, waarbij ik één uitgang gebruik voor de keukenkraan en de andere voor de vaatwasserslang.
De aansluitingen die ik denk nodig te hebben zijn:
- Ingang vanaf de muur: 3/8 inch
- Uitgangen voor zowel kraan als vaatwasser: 3/4 inch
Heeft iemand suggesties voor een geschikte adapter of splitter? Of misschien een specifieke naam of merk die ik in Nederland kan zoeken?
Alvast bedankt voor jullie hulp!
Helaas gebruikte ze schoonmaaksoda in plaats van baking soda. In plaats van een aanbevolen theelepel heeft ze er een half doosje ingegooid! Het is nu zo hard als steen in de leidingen...
Ik heb geprobeerd de soda op te lossen met azijn, en met kokend water. Tot nu toe zonder resultaat.
Iemand tips?
ik gebruik 2 kookpotten van RVS maar de ene werkt niet op inductie en de andere wel. Hoe komt dat en ik heb ook nog een oude stalen geëmailleerde kookpot die ook werkt op inductie
Dit mag zowel voedingsmiddelen als producten zijn.
Het liefst één product voor alle soorten van bakken en braden: een ei, vlees, aardappelen etc.
Ik zag een filmpje viraal gaan dat iemand een stukje komkommer in een verhitte pan deed uitsmeren en dat dan je ei niet aan de pan vastbakt. Dit werkte bij mij helemaal niet goed. (Of ik deed het fout?)
Tips en goede ervaringen zijn welkom.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing