Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat is nou exact het voordeel als je een aankoopmakelaar inschakelt?

Google wat en je vindt o.a.: "je aankoopmakelaar weet welke woningen binnenkort op funda komen. Die kennis geeft jou een voorsprong" WELKE VOORSPRONG DAN??? en "De verkoper weet dat jij een serieuze kandidaat bent als je samen met een aankoopmakelaar wilt komen bezichtigen" TEGENWOORDIG IS IEDERE KANDIDAAT EEN SERIEUZE KOPER!!!

Is het materiaal van onze plantenbak geschikt om zwart te spuiten met een spuitbus of geen hechting?

Ik weet niet wat voor materiaal dit is, dus kan er niet zo goed achter komen of dit geschikt is om zwart te spuiten met een spuitbus.

Hij staat buiten. Niet overdekt dus het moet tegen weersomstandigheden kunnen. Of zal de verf uit de spuitbus loslaten na regen en zon gezien te hebben?

En mits dit mogelijk is, vantevoren eerst schuren of slechts ontvetten en overspuiten?

En wat voor soort verf is hiervoor meest geschikt?

een jaar geleden

Wat zijn geschikte gordijnen voor deze rails?

Kleur: antraciet tot zwart (als het maar geen licht toelaat
Afmetingen:
Raam 1 slaapkamer 1x afmeting: breedte 3050mm hoogte 2400mm
Raam 2 slaapkamer 1x afmeting: breedte 2160 hoogte 2400mm
Raam 3 tweede kamer 1x afmeting: breedte 3050mm hoogte 2400mm

Het liefst willen we huidig ophang systeem behouden

Waar zouden we voor een goede prijs-kwaliteit kunnen slagen?

een jaar geleden
in: Interieur
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing