Als het voetventiel geheel dicht is, kan de radiator dan warm worden?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
In een half jaar tijd zijn we geconfronteerd met een dusdanig grote verstopping in de afvoer van twee wasbakken (slaap- en badkamer), dat we de hulp moesten inroepen van een loodgieter. De eerste keer moest de betegelde muur aan twee kanten worden verwijderd, de tweede keer werd een prop opgezogen. Uiteraard doen wij er alles aan om dit euvel te voorkomen. Wij wonen in een huis met loden leidingen. Soda schijnt een goed middel te zijn: nu bestaat er fijne soda en groffe soda. Welke variant is het beste? Hoeveel soda moet per keer worden gebruikt? Hoe vaak wordt geadviseerd om beide afvoeren door te spoelen? Moet dat met koud of warm water? Is soda veilig voor de leidingen, ook wanneer dit bijvoorbeeld wekelijks wordt gebruikt? Super bedankt voor alle adviezen!
Wij hebben een nieuw huis laten bouwen 80m2 gelijkvloers de elektra man die het aanlegt vraagt 12.500 euro het gaat om een groepen kast en 5 kamers en is 80m2 de gemiddelde prijs wil ik graag weten?! Klopt dit een beetje of is dit oplichting??
Het gaat om een 8 groepen kast
Kan je er iets op plakken, om het licht tegen te gaan?
Welke tips hanteer jij/heb jij voor een goede invulling van je tijd?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing