Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat kan ik doen om openstaande deur vast te zetten tegen insluipers?

Binnenkort gaan we een een week naar een klein, afgelegen vakantiehuisje. Het heeft helaas geen ramen die open kunnen. In de slaapkamer is sowieso geen raam, alleen een naar buiten openslaande tuindeur. Als het warm is, wil ik 's nachts die deur open houden, maar voor de veiligheid niet wijder dan 10 of 15 cm. In een gehuurd huisje kun je natuurlijk geen dingen op de deur schroeven. Daarom heb ik bedacht de deur vast te zetten met een lange spanband van deurkruk naar cv-radiator. (die afstand is ongeveer 1,5 meter). Verder zou ik een zakje knikkers voor de deuropening willen uitstrooien, omdat je die op de parketvloer hoort rollen zodra er iemand op stapt (mens of dier). Iemand nog andere/betere suggesties? Dank alvast!

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
in: Wonen

Gedeelte aflossingsvrije Hypotheek meenemen bij verkoop, hoeveel tijd heb ik dan nog om een andere woning aan te kopen?

Binnenkort hoop ik mijn huidige woning te verkopen. ik heb een bankspaarhypotheek en een gedeelte aflossingsvrije hypotheek.
De bankspaar hypotheek los ik bij verkoop van deze woning af en het gedeelte aflossingsvrij wil ik mee nemen naar een nieuw(bestaande) nog aan te kopen woning. Nu ben ik bij twee verschillende adviseurs geweest voor in intake gesprek maar het is me nog niet geheel duidelijk.

Hoeveel tijd heb ik om een nieuwe woning aan te kopen(met het gedeelte aflossingsvrij) wanneer ik mijn huidige woning verkoop en nog niet direct een nieuwe woning heb gevonden..de ene adviseur had het over 6 maanden? en de andere adviseur heeft het over begin 2019?

Mijn hypotheek loopt bij Ovion en het meenemen van het gedeelte aflossingsvrij is geen probleem en het evt verhogen of verlagen daarvan ook niet.
Mijn hypotheek heb ik ik 2011 afgesloten.

Hopelijk kunnen jullie me daar wat duidelijkheid over geven.

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing