Waar kan ik lange galajurken onder 80 euro kopen?
Niet uit china ofzo, dat duurt te lang. Ik heb al gekeken bij:
Bonprix, H&M, V&D, Asos, River Island, boohoo, wehkamp en nelly.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Niet uit china ofzo, dat duurt te lang. Ik heb al gekeken bij:
Bonprix, H&M, V&D, Asos, River Island, boohoo, wehkamp en nelly.
Bijvoorbeeld een strak shirt of wijde broek. Wel een winkel/site uit Nederland
Ik ben op zoek geweest naar laarzen,veel gepast maar ik hou teveel ruimte over,geen gezicht!
Ik heb zelfs laarzen aan gehad die een stuk afzakte,dus ik zoek laarzen die smaller vallen.
Ik bent echt al een tijdje aan het zoeken,misschien weet iemand welke winkel,bestellen mag ook.
ik heb een 2e hands tas gekocht (stof) en hier is op geschreven en dit gaat er niet meer af. en ik dacht als ik hem nou een andere kleur geef? maar kan je je tas een andere kleur geven? zo ja hoe?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing