Waarom is het merk zo duur(zie uitleg)
Waarom is Gucci Burberry enz veel duurder dan Nike Puma Asics enz? Terwijl Kleding gewoon kleding is.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Waarom is Gucci Burberry enz veel duurder dan Nike Puma Asics enz? Terwijl Kleding gewoon kleding is.
Ik bijt heel erg nagels en vond in de Kruidvat iets voor zachte, dunne, gebeten, of beschadigde nagels. Het leek me wel wat, dus ik heb het gekocht. Mijn nagels lijken echt langer te zijn nu. Hoe werkt het? Zit er echt iets in waardoor je nagels sneller groeien? Het viel me op dat op het doosje staat: 30% longer-looking nails in 5 days.
LIJKEN de nagels alleen maar langer? Of zijn ze dat dus ook daadwerkelijk?
mijn haar is voor zo'n 70 % wit (vooral aan de voorkant) en ik merk dat het moeilijk is om het goed dekkend te verven. of ik het nou zelf verf of bij de kapper laat doen, na zo'n 3 x wassen vervaagt de kleur toch weer en wordt het iets groenig. mijn natuurlijke kleur is middenbruin, en daar probeer ik het ook in te verven. daarbij groeit mijn haar erg snel en moet ik iedere 2 weken 1 cm witte uitgroei wegwerken.
wie heeft tips?
Of.... Verschilt het van elkaar?
Wat zijn de werkingen ervan?
Bedankt alvast :)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing