waar kan je greenscreen statiefen kopen?
Ik heb een greenscreen maar mijn statiefen zijn stuk gegaan ik kan nergens meer van die statiefen vinden weet iemand van jullie waar ik er twee kan krijgen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Winkelen. Specifieke vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode, online winkelen en winkels vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb een greenscreen maar mijn statiefen zijn stuk gegaan ik kan nergens meer van die statiefen vinden weet iemand van jullie waar ik er twee kan krijgen?
Ik zoek een trui met een grappige Nederlandse tekst erop maar ik kan ze nergens vinden. Het maakt me trouwens niet uit of het uit een fysieke winkel komt of uit een webshop. Prijs: het mag max. 30 euro kosten
Ik heb een paar maanden geleden een zwarte joggingbroek gekocht. Het is een hele fijne broek, mijn favoriete broek. Er is alleen een probleem. Er verschijnen allemaal plukjes op deze broek. Het zijn stukjes tof die van de broek zelf komen. Ze verschijnen constant. Als je er aan trekt neemt het wat kleine katoenen draadjes mee, en verschijnt er na een tijdje weer nieuwe plukjes. Als ik blijf trekken blijft er geen broek meer over. Wat is dit voor fenomeen? Ik heb het nog niet eerder gehad
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing