Waar is kledingmerk transmission gevestigd?
Ik heb een mooie lange leren jas van dit merk gekregen maar kan er niks op terugvinden op internet. De jas ziet er duur uit met knopen. Wie weet meer over dit merk en waar het vandaan komt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Winkelen. Specifieke vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode, online winkelen en winkels vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb een mooie lange leren jas van dit merk gekregen maar kan er niks op terugvinden op internet. De jas ziet er duur uit met knopen. Wie weet meer over dit merk en waar het vandaan komt?
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mchy8bEoxA1qfqrnvo1_500.jpg
Deze kuif lijkt op een soort golfje boven je voorhoofd.
Hij is heel populair waar ik leef, maar ik kan hem niet namaken.
Heb ik een kam/haardroger/gel/etc. nodig?
Welke stappen/tips zijn er?
Ik ben opzoek naar kermis modelbouw attracties waar ik de snelheid kan bepalen. Ik heb al een faller breakdance staan maar die valt tegen.
Hij hapert en er zit maar 1 snelheid op.
Het liefst in een wat bekendere webshop of winkel.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing