Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wiskunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap en techniek vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan iemand me helpen met deze wiskunde som?

Kijk er staat: De insect op de foto is in werkeleikheid 3,8 zo klein. Hoe lang is de insect op de foto? Hoe lang is de insect in werkelijkheid?

Nou ik heb de insect opgemeten en het is 2,3 centimeter. Maar hoe reken ik nou uit hoe lang het in werkelijkheid is?

Toegevoegd na 2 minuten:
Oh en nog iets: Als een kopiermachine word ingesteld op 120 Procent, dan is de vergrotingsfactor toch 1,2?

Toegevoegd na 17 minuten:
Iedereen bedankt voor de antwoorden :)

Helaas kan ik geen beste antwoord kiezen omdat iedereen me geholpen heeft. JUllie krijgen wel allemaal een +je

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Wiskunde

Statistiek: Hoe zat dat ook alweer? causaal verband, correlatie,

Ooit heb ik bij mijn studie psychologie mijn tentamens statistiek gehaald, maar dat is alweer enige tijd geleden. Wie helpt me aan de juiste terminologie?
Je hebt een causaal (oorzakelijk) verband tussen oorzaak en gevolg. Dan heb je een correlatie wanneer 2 dingen met elkaar samenhangen, maar geen oorzakelijkheid is aangetoond.
Hoe zat het dan met 2 zaken die beiden door dezelfde oorzaak worden beïnvloed, maar op zichzelf geen oorzakelijk verband met elkaar hebben?
En wat als het effect van een oorzakelijk verband wordt beïnvloed door een derde factor.
(heb je een link naar de gezochte uitleg, dan graag. ik kan het zelf niet vinden)

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Wiskunde
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing