meschien kan iemand mij helpen ik zoek een horloge met een digitale tijd en ook een analoog klok dus soort van 2 in 1 kan iemand mij meschien helpen?
meschien met een naam of een winkel?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
meschien met een naam of een winkel?
(met wit schakelbandje en vierkant uurwerk)
Als de riolering tientallen meters boven de WC zit, hoe werkt de afvoer dan? Word er dan met druk verschil gewerkt?
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing