Ik heb oplaadsnoeren schoongemaakt met alcohol kan dit kwaad?
Bedacht me later dat alcohol licht ontvlambaar is :').
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Bedacht me later dat alcohol licht ontvlambaar is :').
Hallo,
Mijn tablet is een Samsiung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113 met een android versie van 4.4.4 ( Kitkat). Ik heb alles geprobeerd maar het wil gewoon niet lukken om hem te rooten. Eerst iRoot, Kingroot en Towelroot. Ik heb zelf al de computer gebruikt met USB aansluitingen ( En ja, ik heb USB-debugging aan en ontwikkelaarsopties staat ook aan). Ik heb zo veel geprobeerd dat ik nu begin te denken dat dit gewoon niet geroot kan worden. Deze website is mijn laatste hoop. Het zou me enorm helpen als iemand me kon helpen.
Alvast bedankt,
Mij
Nieuwe koelkast gekocht. Uitpakken maar. Zie ik onder de koelkast in het midden een gat zitten waar plastic inzit en volgens mij piepschuim, zo voelt het. Heeft dit enig nut of moet het eruit? Het geeft niet makkelijk mee, zit behoorlijk vast.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing