Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

TomTom Start 5 inch, hoe stel ik hier bij de rijpijl in zodat die met de punt naar boven blijft wijzen?

De driehoek van de rijpijl wijst alle kanten op het scherm en blijft niet vast staan zodat de driehoekspijl die de rijrichting aan geeft altijd naar boven wijst, maar hij draait mee met de landkaart soms wijst hij met de punt naar links en dan naar rechts ook wijst hel wel van boven naar beneden zodat als je rijdt je anders om moet denken voor afslagen omdat de landkaart dan ondersteboven staat, kun je deze pijl vast zetten zodat de punt altijd naar boven wijst?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Maakt het betreft belasting uit of ik meerdere apparaten aansluit op 1 stopcontact ipv 2?

Ik heb hier een wandcontactdoos met 2 ongeaarde stopcontacten boven elkaar. Maakt het betreft de belasting uit of ik meerdere apparaten (dmv een stekkerdoos) aansluit op 1 stopcontact ipv de apparaten te verdelen over allebei de stopcontacten? Is er bijvoorbeeld een maximale belasting voor 1 enkel stopcontact waardoor het dus beter is om het te verdelen over 2 stopcontacten (in dezelfde wandcontactdoos)?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Kan het kwaad als een kabel of stekkerdoos vlak tegenover een radiator hangt?

Ik wil graag een stekkerdoos met daarin een adapter en daar vervolgens een stekker met kabel vlak tegenover een radiator hangen. De kabel ongeveer ol 1 cm afstand van de radiator en de stekkerdoos zelf op zo'n 5 a 6 cm. Kan het kwaad dat de elektra zo dicht bij de radiator wordt geplaatst? Wat zou er kunnen gebeuren? Of is het in eerste instantie al af te raden? Ik hoor het graag!

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing