Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik HD filmen met een Medion Life camera?

Hallo! Ik heb vandaag een Medion camera gekocht, mooi prijsje voor dit uitstekende product. Nu zitten er dus twee opties op deze camera. 1080x720p of 640x480p filmen. Als ik bij de opties, de HD aan wil klikken, dan blijft deze knop echter grijs en kan ik alleen non-hd filmen. Heeft iemand dit probleem ook (gehad)? Of weet hoe ik dit op kan lossen?

Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Camera's

Wat is de echte naam voor een beschuit molen?

Zo'n ding waar je beschuit in kan doen dan draai je aan de hendel en vervolgens gaat er een ijzer over een ander ijzer met gaatjes heen. Als je er beschuit in doet word dit fijngemalen als paneermeel.

Je kan er ook zachte vruchten in doen zoals bessen, bramen en frambozen. Maar ook gekookte tomaten. Dan blijven de pitjes achter. En bij tomaten ook de velletjes.

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing