is reflectietape toegestaan op de bromfiets?

Ik heb reflectietape voor mijn bromfietsbanden gekocht is het toegestaan om hiermee te rijden?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Verplicht is, aan beide zijkanten: 1 ambergele reflector (de ingebruikname van de bromfiets moet zijn na 31 december 2006), Toegestaan is, aan beide zijkanten: ambergele reflectoren aan de voorste zijkanten van de bromfiets; ambergele of rode reflectoren aan de achterste zijkanten van de bromfiets. Voor de trappers: ambergele reflectoren (als de trappers niet intrekbaar zijn. En de ingebruikname van de bromfiets moet zijn na 31 december 2006). En die tape? Mag ook, als deze voldoet aan onderstaand punt uit Regeling tot uitvoering van de hoofdstukken III en VI van de Wegenverkeerswet 1994 (Regeling voertuigen), om precies te zijn artikel 5.6.57, lid 3: "3. Bromfietsen mogen zijn voorzien van extra witte retroreflecterende voorzieningen aan de voorzijde, extra rode aan de achterzijde en extra ambergele aan de zijkanten van het voertuig." Het moet dus ambergele tape zijn. Toegevoegd na 1 uur: Beter gezegd: de tape moet ambergeel reflecteren.

Bronnen:
http://wetten.overheid.nl/BWBR0025798/Opsc...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100