Heb ik een vignet nodig als ik boodschappen wil doen in Duitsland?
Als ik boodschappen zou willen doen in Duitsland, heb ik dan een vignet o.i.d. nodig voor mijn auto?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vervoer. Specifieke vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de subcategorieën.
Als ik boodschappen zou willen doen in Duitsland, heb ik dan een vignet o.i.d. nodig voor mijn auto?
Ik ben van plan binnenkort een aantal kleine brievenbuspakjes van nog onder de 50g op te sturen naar het buitenland. Ik heb nog nooit eerder iets naar het buitenland verstuurd, dus ik schrik ik me elke keer wezenloos als ik de verzendkosten zie: ik heb meerdere postbedrijven vergeleken, en zo'n beetje allemaal categoriseren ze pakketten van 0 tot zo'n 2 kg samen, wat inhoudt dat zelfs als je iets heel lichts wil versturen, alsnog de volle prijs zou moeten betalen (e.g. PostNL levert vanaf 18,20 euro pakketten van 0-2 kg buiten Europa). Weet iemand of er een voordeliger manier is om hele lichte en kleine pakketjes te versturen naar het buitenland? Kun je ze bijvoorbeeld gewoon laten wegen en dan daarop gebaseerd laten bepalen hoeveel internationale postzegels vereisd zijn? Of kan dat niet aangezien je voor de meeste landen toch een douaneverklaring moet bijvoegen voor pakketten?
Met voorbaat dank!
Ik moet binnenkort mijn banden wisselen. Bij de garage hebben ze vorige keer opgegeven dat het profiel van de voorbanden 3,8mm is. Mag ik hiermee rijden of moet ik nieuwe banden erop laten zetten? Is de minimale profiel van autobanden wettelijk vastgelegd?
Hoe moet ik me dit voorstellen. Raakt het vliegtuig direct vol met water? Dus dat de passagiers direct verdrinken? Of duurt dit even. Of is het zo dat de passagiers overlijden door de klap of door wat anders?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing