ik heb de nieuwste update gedaan van ipod touch (4.2.1) maar kan nog geen achtergrond doen achter de apps, kan iemand helpen?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
None
Ik heb gelezen over een verjaringstermijn van 20 jaar, maar kan er verder niets officieels over vinden. Wie kan mij verder helpen?
Als je het blikje flink schudt en opent dan spuit de cola door de hele kamer. Maar wanneer je voor het openen op de bovenkant tikt, 9 van de 10 keer gebeurt er niks. Hoe kan dat?
Een vriend van mij heeft mijn iPhone laten vallen en nu is het scherm gebarsten. Ik wil deze nu laten vervangen via zijn verzekering. Hoe kun je dit het beste aanpakken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing