En weet iemand ook welke boom dit is en hoe groot deze kan worden?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Laatst zag ik deze plant in de berm bij een parkeerplaats in noord Friesland. Ook alleen maar bij die parkeerplaats.
Het is volgens mij een knolsoort, maar kan niet achterhalen wat het is.
De bloem bestaat nu nog uit allemaal knopjes, dit worden nog allemaal bloemetjes. De bloeiwijze lijkt op een sier ui.
Een deel van de stengel loopt aan de onderkant breder uit.
Weet iemand wat dit is?
In welke maand vallen de Hazelnoten uit de boom, zodat je ze op kunt rapen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing