ik moet een pop van een meelworm benoemen maar ik kan geen info vinden kan iemand mij helpen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Verleden jaar waren er heel veel bessen in/aan hulststruiken te vinden.
Dit jaar alleen op sommige en dan meestal nog maar een paar bessen per tak. Heeft het te maken met de vorst na een warmere periode dit voorjaar of is er een andere reden?
En hoe komt het dat er dan een paar struiken te vinden zijn met wel heel veel bessen naast struiken zonder een enkele bes?
Heb gezocht in met name het Gooi en omstreken en in Brabant.
Ik heb een potje met hyacinten gehad. Deze zat echt in plastic folie, ik denk wat langere tijd. Er zat condens op het folie. Toen ik het uitpakte waren de bloemen helemaal nat en een zelfs beschimmeld. Kan ik ze nog redden door bv af te snijden of zijn ze niet te redden?
Heb een minigraver tot m'n beschikking om m'n tuin te "verbouwen", kan er al aardig weg mee maar zoek meer info...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing