Welk formaat om films op dvd te branden?
Welk formaat om films op dvd te branden?
Ik heb wat films die ik op een dvd wil zetten. Welk formaat moet ik de films
omzetten zodat ik ze in elke dvd speler kan afspelen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Televisie. Vragen over beroemdheden, films en series, muziek, radio, stripboeken en tekenfilms en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Welk formaat om films op dvd te branden?
Ik heb wat films die ik op een dvd wil zetten. Welk formaat moet ik de films
omzetten zodat ik ze in elke dvd speler kan afspelen?
http://nl.wikipedia.org/wiki/AGOVV
Zoals er bijvoorbeeld op deze pagina te horen is (filmpje aan de rechterkant, stukje naar beneden scrollen vanaf boven), zo hoor ik deze stem bijna altijd tijdens nieuws uitzendingen in de tweede wereldoorlog. Weet iemand wie dit was? Hij deed ook veel stemcommentaar voor NSB propaganda. Was het misschien een NSB'er?
Alvast bedankt!
Het is een oude kinderserie op Jetix ofzo. een van die halwacht kinderen was een "gotic meisje" met een pony (haar, geen paard..), en ze droegen zo'n oranje sjerp en konden boetes ofzo uitschrijven..
Ik heb geen idee hoe het programma heet maar het irriteert me enorm dat ik er niet op kan komen, iemand enig idee welk programma ik bedoel?
Ik kreeg laatst plotseling de zin: 'Ik hou niet van spruitjes!' in mijn hoofd en ik weet dat het van een kinderprogramma komt met een beer die dat op het einde altijd zegt, maar ik weet nu niet welk programma. Ik heb wat rondgekeken, maar vond het niet. Misschien weet iemand hier het wel?
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing