Minecraft loopt erg vaak en lang vast als ik het speel.. Ik heb virusscanners en al die andere zooi aangezet en er zijn bijna geen fouten. help!?
Hoe kan dit en wat kan de oorzaak zijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hoe kan dit en wat kan de oorzaak zijn?
Ik heb een minecraft server Maar ik wil deze 24/7 aan laten. Ik wil mijn computer niet de hele tijd aan laten. En voor betaalde servers wil ik maxiaal 5 euro per maand uit geven.
Hoi,
ik heb onlangs Rollercoaster Tycoon 3 gekocht en net geinstalleerd, maar als ik wil het spel wil spelen komt een vensten zoals op de foto. Wat moet ik doen om het te kunnen spelen?
An error has occured with the hack prevention function
(Error code 108)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing