hoe kom ik erachter wat mijn gebruikersnaam is op mijn blackberry torch?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hallo
Ik heb een Samsung chat 335 en ik kan niet meer op internet sinds we nieuw internet hebben gekregen van ziggo. Als ik verbinding maak met het netwerk lijkt alles goed te gaan en er staat ook dat ik verbinding heb, maar als ik dan op internet ga geeft hij een foutmelding. Ik denk dat het aan het nieuwe internet ligt. In de lijst met netwerken staat nu ook een W voor het slotje. Wie weet wat ik moet doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing