Wat is een goede telefoon waar het besturingssysteem android opdraait voor 200 euro?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hij opent hem namelijk helemaal niet. Terwijl hij wel er bij staat. Dan laad hij even, en dan doet hij niks meer! Iemand ervaring?
Ik heb een Samsung Galaxy S2 met een 32Gb SD-kaart. Maar iedere keer als ik iets download dan wordt het altijd op het interne geheugen geplaatst i.p.v. op de SD-kaart. Nu wil ik een Navigatie-app downloaden en die is behoorlijk groot. Niet dat ik het niet op mijn telefoon kwijt kan, maar ik vroeg me het ineens af.
Hoe kun je ervoor zorgen dat alle downloads naar je SD-kaart gezet worden, zonder dat je ze zelf handmatig moet verplaatsen?
Ik heb inmiddels een persoonlijke welkomstboodschap ingesteld, samen met mijn naam. Maar dit wil ik niet. Als mensen mij bellen wil ik dat ze alleen een standaard bericht van voicemail met mijn nummer horen: dit is de voicemail van 06-etc. Hoe moet ik dit instellen?
Het gaat om Vodafone Voicemail.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing