Hoe krijg ik mijn oude gegevens op mijn nieuwe iPhone?
Nieuwste versie iTunes staat op pc
Pc herstart
Apple device staat op automatisch. Gestopt en herstart.
Kabel USB in orde. Pc herkent iPad en iPhone wel, iTunes geen v beiden
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Nieuwste versie iTunes staat op pc
Pc herstart
Apple device staat op automatisch. Gestopt en herstart.
Kabel USB in orde. Pc herkent iPad en iPhone wel, iTunes geen v beiden
laatst vertelde er iemand tegen mij dat je een virusscanner nodig hebt voor je smartphone. ik dacht dat dat niet nodig was maar begin nu toch wel te twijfelen. heb ik een virusscanner nodig voor mijn windowsphone en zoja wat is dan goed om te gebruiken?
Wellicht kan ik zo een aantal pasjes voortaan thuis laten?
Telkens als ik een whatsapp krijg komt er boven in de bald een meldimg dat er een bericht binnen komt van een contact persoon. Als je het meldingen scherm opent zie je het bericht staan met ook de inhoud van het bericht. Ik wil dat uitzetten.
Alvast heel erg bedankt
Ik heb een iphone 4 en sinds een tijdje doet op een bepaalde plek mijn touchscreen het niet meer. Dit is op zich geen probleem, maar nu moet in na een software update mijn iphone ontgrendelen, wat niet lukt omdat op de plek waar je "OK" moet zeggen het scherm kapot is.
Weet iemand hoe ik dit kan oplossen?
Alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing