hoe moet je fluiten op je duim en op je wijsvinger?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
Was het misschien uit protest tegen het Videla regime?
Toen Ik Klein Was Mocht Ik Niet Op Zwemles, Maar Nu Wil Ik dat heel graag. Ik kan ook helemaal niet zwemmen, niet eens een beetje. Kennen jullie misschien zwemlessen voor 12+? En dan ook graag voor een korte periode. (Bijv 3 maanden ofso) Of weten jullie een website waarin je zelf leert hoe je moet zwemmen?
ik ben een paar keer wezen karten en ben helemaal verkocht. Ik wil zelf karten als hobby, nou vroeg ik mij af wat het gaat kosten en welke kart ik moet kopen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing