waar kan ik gronstofkaarten van catan kopen?
Te koop gevraagd grondstofkaarten, hout,erts,schapen,steen en hooi
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
Te koop gevraagd grondstofkaarten, hout,erts,schapen,steen en hooi
In de usa mag dit niet.
Is dit in belgie ook illigaal voor minderjarigen?
want een feestje vr mijn 17de verjaardag met enkele mooie dames is wel mooi :)
Mijn pony bokt als je wil aangalopperen, wil niet makkelijk netjes lopen en als je wil opstappen blijft hij niet stil staan. Ik ben heel bang dat dit zadeldwang is sinds ik er een stukje over heb gelezen :(
Als mijn pony dit heeft, wat kan ik er dan tegen doen? Kan ik het oplossen zonder een dierenarts? Kan je misschien ook de rug van je pony dan masseren?? Ik hoop dat het geen zadeldwang is maar als het het wel is hoop ik dat ik het zelf kan tegengaan!!!
alvast bedankt
Ik kan er een bedenken; paardensport. En dat geld zowel voor de paarden als voor de ruiters ;)
Ik heb een superpony, heb een superband met hem. Maar hij is lui aangelegd, en als je wil aangalopperen bokt hij veel. Soms duurt het 2 rondjes met voltes erbij om hem in galop te krijgen. Ik was aan het googlelen en ik zag iemand met ook zon probleem. Bij haar lag het niet aan ruiter/zadel/klachten. Iemand gaf de tip de pony soepeler te maken. Kan het daaraan liggen, dat hij steeds bokt? Zo ja, hoe krijg ik hem soepeler?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing