als ik mijn minecraft opstart en ik klik op multyplayer zegt hij steeds scanning for games hoe kan ik dit oplossen ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Speelgoed & Games. Specifieke vragen over games, gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil binnen kort bo3 kopen voor de ps3 maar hvl gb is het en red ik het met 12 gb.
Ps. Ik wil het spel kopen dus niet downloaden van de psn store
Ik speel legp harry potter jaar 1-4. Er staat wel dat je met 2 personen kan spelen maar mij lukt dat niet. Weten jullie misschien hoe?
Ik heb nog geen Wii U. Kan dit gewoon rechtstreeks met een HDMI kabel of moet je het streamen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing