Als je Battlefield 3 hebt gedownload (nu gratis), moet je dan nog betalen om online te spelen (PC)?
Ik zag wel eens dingen als een season pass, heb je die nodig om online te gaan of kan je gewoon gratis online?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Speelgoed & Games. Specifieke vragen over games, gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de subcategorieën.
Ik zag wel eens dingen als een season pass, heb je die nodig om online te gaan of kan je gewoon gratis online?
ik heb via origin de game battlefield 3 gedowload. maar als ik het aanklik dan kom ik een of andere website van battlefield. dat gebeurt iedere keer alsik het aanklik. ik snap er helemaal NIKS van!
Op Halo 3 kun je in de Theatre Mode je campaign terugkijken. Maar hoe kun je deze videos vervolgens exporteren naar een USB of iets dergelijks?
Bij de bartsmit gekocht maar weet niet precies hoe aan te sluiten .
Ps3
Ik wil graag online pokeren, zoals pokerstars, unibets of partypoker..
heb ik hier mirc voor nodig of hoe werkt dit?
welke site is het 'beste'
kan je ook eerst wat rondjes spelen met oefengeld?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing