Worden er nog steeds ps2 games gemaakt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Speelgoed & Games. Specifieke vragen over games, gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de subcategorieën.
Dit staat namelijk echter niet in de beschrijving vermeld.
Ik vraag me al een tijdje af of ik de playstation 4 straks zal gaan kopen. Één heel groot voordeel ervan vind ik dat je met 64 spelers battlefield kan doen. Maar om daar nou €400 voor ut te geven. Kunnen jullie me misschien vertellen wat de voor en nadelen van de playstation 4 ten op zichte van de playstation 3 zijn?
Alvast bedankt
Ik heb Origin nu op mijn laptop, maar die kan games zoals BF3 niet aan. Ik heb BF3 wel gekocht omdat ik zelf een nieuwe pc ga bouwen die BF3 wel aan kan. Kan ik op die pc Origin installeren, inloggen, en spelen?
Ik heb vanmiddag bf3 gekocht voor de ps3. 2e hands bij gamemania. Geen slechte zaak, toch? Ik stopte de cd erin en klikte op downloaden. Nu is hij
bij de 92% een soort 'vastgelopen". Er komt steeds meer resterende tijd bij
en om de 5 minuten 1%. Is dit normaal? Of ligt dit aan mij ps3? Please antwoord.
Toegevoegd na 2 minuten:
Om de 5 minuten komt er dus maar 1% bij en soms duurt dat nog langer.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing