hoe verander je de taal in facebook-app voor Windows 8?
Hallo
ik heb de facebook-app geïnstalleerd, maar hoe moet je de taal veranderen (van Engels naar Nederlands), je kan enkel een probleem rapporteren.
Met vriendelijke groeten
ikke1999
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hallo
ik heb de facebook-app geïnstalleerd, maar hoe moet je de taal veranderen (van Engels naar Nederlands), je kan enkel een probleem rapporteren.
Met vriendelijke groeten
ikke1999
ik heb laatst mijn iphone jailbroken het werkte een tijdje maar nu gaat mijn iphone steeds uit en blijft dan haken op het teken wat je ziet als hij uitschakelt als ik hem dan weer aan zet doet hij het 10 min en gebeurt het weer hoe verhelp ik dit?
ik moet een stuk of 15 bestanden (afbeeldingen en tekst) per mail opsturen naar iemand met Windows. Ikzelf gebruik dus Linux (Ubuntu).
Als ik ze 'inpak' kan zij ze niet openen.
Iemand een tip? alvast bedankt!
Op een plek waar je voor 6 maanden woont waar geen elektriciteit is, hoe kun je daar internetten? (wel kan ik elke dag mijn laptop ergens opladen) maar ik kan dus geen router o.i.d. aansluiten. een internetabonnement loopt bovendien vaak niet per maand, dus dat is ook al lastig. Ik heb het namelijk maar een half jaar nodig.
Zelf zat ik aan een dongel te denken. Maar ik heb geen idee of die groot genoeg is voor mijn dataverbruik. Ik kijk niet veel youtube filmpjes, ik luister wel spotify op internet, Ik doe mn mail, zoek dingen op op google. verder geen programma's online terugkijken ofzo. maar hoeveel data zou je per maand daaraan dus kwijt zijn?
Is een dongel van 3GB genoeg? of een van 8GB? of moet hij nog groter zijn?
Of is er nog een andere manier dan een dongel?
Alvast bedankt!
Ik heb windows word 2013 ooit moeten downloaden, nu blokkeert dit progamma mijn standaard word 2010 wat veel problemen geeft. Ik heb al meerdere malen geprobeerd alleen word 2013 te verwijderen alleen om een of andere reden heb ik geen succes.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing