Wat is een goede 'image gallery' zonder flash?
Ik gebruik nu simpleviewer op mijn website, maar deze is niet zichtbaar op tablets van apple en android. (simpleviewer maakt gebruik van flash nl). Wat is een goed alternatief?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik gebruik nu simpleviewer op mijn website, maar deze is niet zichtbaar op tablets van apple en android. (simpleviewer maakt gebruik van flash nl). Wat is een goed alternatief?
Ik bedoel zoals dit:
Toegevoegd na 1 minuut:
Ik weet niet of de screenshot voor iedereen zichtbaar is. Maar als je er op klikt, zodat die wordt vergroot, dan is mijn screenshot wel zichtbaar!
Toegevoegd na 2 uur:
Wat ik bedoel:
Normaal lopen de cellen helemaal door tot het einde van de pagina, maar hierbij stoppen de cellen al halverwege, zodat je echt een inlogschermeffect krijgt. Hoe doe je dat?
Weet iemand hoe je deze pop-up kan weghalen? zie plaatje
Hallo iedereen,
Ik heb net een nieuwe laptop gekocht en voor het eerst 1 met een AMD video kaart.
Nu is het probleem dat zelfs het amd programma intel hd4000 aangeeft.
Ook can you run it zegt alleen een hd 4000
specs:
- Processor: Intel® Core™ i7 3740QM Quad Core Processor
- Memory: 8GB DDR3 System Memory at 1600MHz (4GB x 2)
- Graphics: AMD Radeon HD7970M 2GB GDDR5
- Storage: Seagate Momentus XT 750GB 7200rpm Hybrid SSD / HDD
Bij een Nvidea kaart snapte ik het maar bij AMD kom ik niet verder
bij voorbaat dank!
Toegevoegd na 28 minuten:
Met andere woorden: Hoe zorg ik ervoor dat mijn laptop de AMD videokaart gebruikt en nietde intel hd 4000
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing