Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is er een snellere manier om in excel heel veel kolommen te verbergen of zichtbaar te laten worden?

Ik wil graag de kolommen A, C, E, G, H, J, L, N etc tot en met kolom ZA, verbergen in Excel, dus om en om zichtbaar en verbergen. Echter, af en toe moet ik de formule in deze verborgen cellen aanpassen. Nu selecteer ik ze allemaal 1 voor 1 (met CNTR ingedrukt en dan allemaal aanklikken) en dan klik ik rechtermuisknop, verbergen. Ik kan ze niet slepen want het is om en om wel en niet verbergen.
Zichtbaar maken gaat uiteraard wel snel door alles te selecteren en rechtermuisknop: zichtbaar maken" te klikken.

Is er een soort van formule en snelkoppeling te formuleren waardoor ik met 1 druk op de knop alle gewenste kolommen kan verbergen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Software
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing