Hoe kan ik bij itunes mijn gemachtigde comps demachten? Zonder op die comp te gaan?
Mijn vorige comps die heb ik niet meer dus kan niet meer demachtigen en ik moet mn ipod updaten
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Mijn vorige comps die heb ik niet meer dus kan niet meer demachtigen en ik moet mn ipod updaten
Het "vernieuwen/refresh" knopje is weg. Kan het nu alleen nog met F5? of is er een manier om dat knopje terug te krijgen.
Toegevoegd na 22 minuten:
o wacht het knopje is er nog steeds, maar zit nu aan het eind van de adresbalk.
Had em over het hoofd gezien.
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing